Екуменічна Хресна дорога вулицями старовинного Кам’янця

PDFДрукe-mail

Понеділок, 06 квітня 2009, 03:00

kam-hd-0409.jpgУ п’ятницю, 3 квітня, у Кам’янці - Подільському відбулась Хресна дорога вулицями Старого міста. Вже вкотре вона носить екуменічний характер. Християни прямували від храму до храму, і на кожній зупинці представник даної церкви читав Слово Боже і виголошував коротку науку.
 
 

Марш для Ісуса

PDFДрукe-mail

Понеділок, 06 квітня 2009, 03:00

Для мешканців Кам’янця-Подільського вже стало традицією у Вербну неділю здійснювати щорічний «Марш для Ісуса». Вірні усіх парафій Кам’янця цього дня збираються разом, щоб зі своїм пастирем Єпископом Леоном Дубравським пройти містом за Ісусом, співаючи для нього «Осанна Сину Давида» та згадуючи його урочистий в’їзд до Єрусалиму.
 
 

Діецезіальна Хресна Дорога у Шаргороді

PDFДрукe-mail

П'ятниця, 03 квітня 2009, 03:00

shargorod-hresna-doroga-0409.jpgУ минулу п´ятницю 27 березня о 15.00 в костьолі св. Флоріана у Шаргороді була відправлена Свята Меса, яку очолив ординарій Камя´нець-Подільської Діецезії Єпископ Леон Дубравський. Разом з ним Святу Службу провадили п’ять священиків і диякон, а інші п’ять священиків сповідали. Владика в короткій проповіді підкреслив суть тілесного посту в християнській вірі. Храм був повністю заповнений вірними (приблизно 2 000 людей) з різних парафій Кам’янець-Подільської Діецезії. Це були вірні з таких місцевостей, як Зведенівка, Шепетівка, Вінниця, Немирів, Рахни, Писарівка, Мала Деребчинка, Козлівка, Шаровечка (Хмельницький р-н), Деребчин, Чечельник, Бар, Копайгород, Мурафа, Андріївка, Плебанівка, Мовчани, Тульчин, Брацлав.
 
 

Великопісні ре колекції. Уділення послуги лекторату та аколітату

PDFДрукe-mail

Понеділок, 30 березня 2009, 03:00

akolitat09.jpgЗ 24 по 28 березня у Вищій Духовній Семінарії Святого Духа Кам’янець-Подільської дієцезії, яка знаходиться в м. Городок відбулися великопісні реколекції. Для цілої семінарійної спільноти їх провів настоятель парафії Христа Царя Всесвіту (м. Хмельницький – Виставка) і викладач канонічного права в нашій семінарії о. Петро Міщук. Отець – реколекціоніст звернув увагу на найголовніші речі в житті тих, які прагнуть стати священиками, такі як: Церква, священство, целібат, послух, покора, гріх, сповідь, Слово Боже, Євхаристія.
 
 

Шоста річниця смерті Великого Пастиря Поділля Єпископа Яна Ольшанського

PDFДрукe-mail

П'ятниця, 27 лютого 2009, 20:38

23 лютого виповнилось 6 років з дня смерті єпископа Яна Ольшанського, ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії з 1991 по 2002 рік. В урочистій Святій Месі, яку очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, взяли участь багато священиків, для яких єпископ Ян був не тільки ординарієм, але й духовним батьком, і прикладом у вірі.
 
 

Всеукраїнська Хресна Дорога за Жертви Голодомору (1932-1933) у Шаргороді

PDFДрукe-mail

Вівторок, 30 листопада 1999, 03:00

У п’ятницю, 20 листопада 2009 року в м. Шаргород (Вінницька обл.), а саме там, де будуються історичні пам'ятки Хресної Дороги – першої Голгофи (Кальварії) в Україні, знову і знову збирає вже тисячі паломників з різних сторін України, а також з-за кордону, цього разу з Придністров’я.
 
 
  •  Початок 
  •  Попередня 
  •  31 
  •  32 
  •  33 
  •  34 
  •  35 
  •  36 
  •  Наступна 
  •  Кінець 

Сторінка 36 з 36

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua