19 Хресна Дорога Дієцезіальний молебень

PDFДрукe-mail

bp_leon_dubrawskyj.jpgЄпископ Леон Дубравський сердечно запрошує священиків, прихожан та всіх людей доброї волі на молебень Хресної Дороги, який відбудеться  26  листопада  2010  року у м. Шаргород. Святу Месу о 15.00 очолить Архієпископ Мечислав Мокшицький. Після Меси відбудеться ХРЕСНА ДОРОГА.
Молебен Хресної Дороги відбудеться в інтенції жертв війн, репресій, голодомору.

Сердечно запрошуємо!
 
 

У Вінниці відбудеться перший «Папський День» в Україні

PDFДрукe-mail

У Вінниці 16 жовтня відбудеться «Папський День». У цей день відзначається 32 річниця обрання краківського кардинала Кароля Войтили 264-им Папою Римським під іменем Йоана Павла ІІ. День вибору першого Папи-слов’янина вже багато років святкується у багатьох країнах, вперше він буде відзначатися в Україні.
 
 

ІX ПАЛОМНИЦТВО КРУЦІЯТИ ВИЗВОЛЕННЯ ЛЮДИНИ

PDFДрукe-mail

logo3.jpg 16 - 17 жовтня 2010 р. в Санктуарії Матері Божої Летичівської відбудеться Дев'яте Всеукраїнське Паломництво Круціяти Визволення Людини, на яке запрошуємо усіх, хто належить до Круціяти, а також тих, кого хвилюють проблеми алкоголізму та інших форм поневолення людини. Запрошуємо до спільної молитви про наше особисте визволення, визволення наших близьких та усього народу.
Леон Дубравський
єпископ Кам’янець-Подільський
та дієцезіальна Дияконія Визволення

 
 

Паломництво Матері Божої Фатімської

PDFДрукe-mail

З 21 серпня вже втретє римсько-католицькими парафіями в Україні розпочне своє паломництво фігура Матері Божої Фатімської.

Нещодавно, рік тому, Мати Божа Фатімська відвідала деякі парафії України, а саме: Хмельницький, Писарівку, Шаровечку, Волочиськ, Підволочиськ, Гвардійське. Віруючі мали нагоду просити заступництва своєї Небесної Матінки.

 

 
 

XVII Паломництво до Летичівської Богородиці Кам’янець-Подільський – Летичів

PDFДрукe-mail

Інформація для паломників

 

 

 

1 липня з Кам’янця-Подільського вирушає паломництво до Санктуарію Летичівської Богородиці.

 

Паломництво - це подорож, яка сповнена молитви, різних труднощів, і гостинності інших людей, а також взаємного свідчення віри. Це реколекції в дорозі.

 
 

Оголошення для священиків Кам'янець-Подільської дієцезії

PDFДрукe-mail

УВАГА! 22 червня о 11.00 годині в Санктуарії Летичівської Богородиці відбудеться урочисте святкування з нагоди закінчення року священства.

Запрошуються усі священики Кам'янець-Подільської дієцезії.

 
 

Образ Матері Божої Гваделупської.в Україні

PDFДрукe-mail

3 29 квітня по 2 травня в Україні відбудеться паломництво чудесного Образу Матері Божої Гваделупської.

Образ Матері Божої Гваделупської прибуде до римсько-католицьких парафій з групою членів руху „За життя” з Америки, Румунії, Австрії. До них також приєднаються українські  лідери, члени Всеукраїнського благодійного фонду „За гідність людини”
 
 

Липень

PDFДрукe-mail

1-5 липня

паломництво до Летичівського Санктуарію  Томашполя (Вінницька обл.,) і Кам’янця – Подільського Хмельницька обл.,)

 
 

Сторінка 4 з 4

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua