Статті

Молитися за заступництвом Йоана Павла ІІ легко

PDFДрукe-mail

Понеділок, 09 травня 2011, 12:47

bp_leon_dubrawskyjКоли ми летіли на беатифікацію Йоана Павла ІІ, святкова атмосфера відчувалася уже в салоні літака. З нами добиралося багато паломників. А коли ми дісталися Риму – то люди були повсюди: різних віросповідань та національностей. Я бачив мусульман і євреїв, і тішився, що у нас такий Папа був – він мав авторитет у всього світу.
 
 
 

Яким був єпископ Ян Ольшанський?

PDFДрукe-mail

Середа, 05 травня 2010, 13:14

«Батько священиків, бідних та загублених»

Сім років тому відійшов до Господа світлої пам’яті єпископ Ян Ольшанський. Він був першим єпископом Кам’янець-Подільської дієцезії у часи української незалежності.

До того, у часи переслідувань Церкви комуністичним режимом він, як священик, плідно працював. Священики та віряни пам’ятають його посмішку, розмови та молитви в сповідальниці Кам’янецької катедри. 

 
 

Сторінка 2 з 2

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua