Пастирський лист Єпископа Леона Дубравського з нагоди ІІІ Дня Захисту Життя у Кам’янці-Подільському

PDFДрукe-mail

Понеділок, 07 березня 2011, 04:19

bp_leon_dubrawskyj.jpg19.03.2011-20.03.2011

Дорогі священики, монахи і монахині та Ви Люде Божий Кам’янець-Подільської Дієцезії.

«Терміново потрібна велика молитва за життя, яка охопила б увесь світ» (ЕV, 100).
Цей заклик Божого Слуги Йоана Павла ІІ пригадав Папа Римський Бенедикт XVI на початку адвенту, минулого року, звертаючись з проханням до всіх християнських спільнот про молитву в намірі кожного зачатого людського життя. Ці заклики не втрачають своєї актуальності. У деяких середовищах вже помітно пробудження сумлінь і підняття ініціатив у справі захисту людського життя. Однак постійно спостерігаємо також дію сил «культури смерті», які, послуговуючись різноманітними впливовими засобами, намагаються нищити людське життя, сім’ю та деморалізувати дітей і молодь.

 
 

Проповідь Єпископа Леона Дубравського на освячені «Вікна життя» у м. Вінниці. 14 лютого 2011 року

PDFДрукe-mail

Середа, 16 лютого 2011, 14:11

winnyca14022011.jpgbp_leon_dubrawskyj.jpgДорогі Брати та Сестри! Представники влади.

«Не кидайте дітей! Залишайте їх у нас … »

Плакати з таким написом з’являються по всій Європі в тому числі і в Україні, закликаючи жінок, які добровільно відмовляються від своїх дітей, залишати малюків не де доведеться, а в спеціально обладнаних «вікнах життя». Ці пристосування - високотехнологічна спроба хоча б часткового вирішення проблеми відмови батьків від власних дітей. «Вікно життя», звичайно, краща альтернатива для дитини, ніж сміттєвий бак, та вона не вирішує проблеми яка існує у суспільстві. Цією проблемою є невміння сприйняти дитину як Божий дар.

 
 

Пастирський лист Конференції Єпископату України з нагоди 20 річниці відновлення РКЦ в Україні

PDFДрукe-mail

П'ятниця, 07 січня 2011, 01:00

Великих діл Бога не забувайте…

Дорогі Брати у священстві,

Монахині,

Возлюблений Люд Божий!

 
 

Проповідь єпископа Леона Дубравського під час Поминальної Меси у Вінниці за загиблих під Смоленськом

PDFДрукe-mail

Вівторок, 13 квітня 2010, 13:32

Санктуарій Божого Милосердя у Вінниці
11 квітня 2010 р.

 

Трагічна загибель польської делегації на чолі із Президентом Речі Посполитої паном Лєхом Качиньським та всіх пасажирів літака наповнила нас глибоким сумом та болем. Ця трагедія торкнулася всіх людей, не лише поляків.

 
 

Пастерське послання Єпископа Леона Дубравского до священиків Кам’янець-Подільської дієцезії

PDFДрукe-mail

П'ятниця, 02 квітня 2010, 02:42

bp_leon_dubrawskyj.jpgПастерське послання Єпископа Леона Дубравского
до священиків Кам’янець-Подільської дієцезії
з нагоди Великого Четверга в Рік Священства


Дорогий Брате у Христовому священстві!

У вступі листа з нагоди початку Року Священства Святіший Отець Бенедикт ХVI наголошує, що цей рік повинен спонукати до внутрішнього відновлення всіх священиків, щоб їхнє євангельське свідоцтво у сучасному світі стало сильнішим і більш виразним. Священство, яке походить від Бога - це дар і велике завдання для покликаних. Нам, священикам, як і кожній людині, перш за все, потрібно постійно навертатися. Навернення в житті священика - це повернення до первинної ревності у служінні. Інколи потрібно пригадати собі момент вступу до семінарії, і ту першу ревність у прямуванні за Христом.

 
 

ПРОПОВІДЬ ЄПИСКОПА ЛЕОНА ДУБРАВСЬКОГО НА ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР 2010 РОКУ

PDFДрукe-mail

П'ятниця, 02 квітня 2010, 02:24

Кам’янець-Подільський Кафедральний Храм Свв. Апп. Петра і Павла

ВІРНІСТЬ ХРИСТА, ВІРНІСТЬ СВЯЩЕНИКА

Ми зібралися сьогодні, у Великий Четвер, щоб святкувати установлення таїнства Євхаристії та Священства. У році, присвяченому саме темі священства, Великий Четвер набуває особливого значення. 11-12 березня у Римі відбувся симпозіум під назвою: «Вірність Христа, вірність священика». В сьогоднішньому розважанні візьмемо під увагу деякі ідеї та пропозиції, які були розглянуті на симпозіумі, з надією, що вони допоможуть нам збагатити розуміння суті священства і зміцнити вірність нашому покликанню.

 

 
 

Лист єпископа Кам’янець-Подільської дієцезії Леона Дубравського до настоятелів з приводу Паломництва

PDFДрукe-mail

Четвер, 11 березня 2010, 02:34

bp_leon_dubrawskyj.jpgВельмишановний отче настоятелю!

У суботу, 1 травня 2010 року, запрошуємо усі сім’ї нашої Кам’янець-Подільської Дієцезії (цілу сім’ю разом з дітьми) на Паломництво родин до санктуарію Божої Матері у Летичеві. Вдивляючись в особу Цариці Родин, будемо дізнаватись про покликання і місію християнської родини, а також просити про силу для виконання цього покликання. Прагнемо віддати під опіку Божої Матері усі родини України, а особливо ті, котрі переживають кризу, проблеми, розлучені сім’ї, дітей, що позбавлені батьківської любові.

 
 

ПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА ЛЕОНА ДУБРАВСЬКОГО

PDFДрукe-mail

Субота, 27 лютого 2010, 00:13

З НАГОДИ ПЕРЕГРИНАЦІЇ (ПРИНЕСЕННЯ) В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ ДІЄЦЕЗІЇ МОЩІВ СВЯТОГО МАКСИМІЛІАНА МАРІЇ  КОЛЬБЕ

bp_leon_dubrawskyj.jpg «ВІДДАЮ СЕБЕ ЗА НИХ У ПОСВЯТУ, ЩОБ І ВОНИ БУЛИ ОСВЯЧЕНІ
В ІСТИНІ» (ЙН 17, 19).

У Вселенській Церкві переживаємо оголошений Папою Римським Бенедиктом XVI рік священства. Покровителем цього року є св. Жан Марія Віанней, який говорив: «Священство це любов Серця Ісуса». В Кам’янець – Подільській дієцезії зможемо краще пізнати і вшанувати ще одного святого священика, який молився: «О Непорочна …використай .. мене всього … до як найбільшого поширення Царства Найсвятішого Серця Ісуса». В днях від 20 – 21 березня 2010 р. в Кам’янець – Подільському будемо переживати День Захисту Життя і урочисто приймати реліквії св. Максиміліана Марії Кольбе, Шанувальника Божої Матері, люблячого Правду та людське життя.

 
 

Сторінка 5 з 5

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua